Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy małą manufakturą tworzącą kosmetyki z miłości do natury

Możemy wspierać Twój biznes, gdy tylko opowiesz nam o swoich potrzebach my stworzymy najodpowiedniejszą dla Ciebie propozycję.


Twoi Klienci otrzymają najwyższej jakości produkty kosmetyczne, które swoim aromatem będą zachwycały, a dobrem składników i efektom, które Klienci zobaczą na swojej skórze, rozkoszowały.


Jeśli produkty, które dla Ciebie stworzymy zagoszczą na Twoich półkach, opowiemy Ci wszystko co powinieneś wiedzieć o kosmetykach    i podzielimy się wiedzą na tematy, które zadowolą Twojego Klienta.

Możesz sprzedawać kosmetyki dla swojej własnej marki lub pod marką Zielonego Zakątka Łukocin. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do współpracy!

Nasi wspólnicy

Jestem zdania i moje motto to: "w jedności siła" i też takie podejście mam w projektach biznesowych, bo tylko wspólne działania mogą stworzyć coś niezwykłego. 

Joanna Kotynia
GABINET MASAŻU
Joanna Kotynia

 

 

Takie podejście miała również Joanna Kotynia, która w swoim gabinecie umieściła olejki produkcji Zielonego Zakątka Łukocin, które spodobały się jej Klientkom. Joasia jest  jak sama o sobie mówi: Fizjoterapeutką i dyplomowaną masażystką. Obecnie kształci się jako przyszły nauczyciel jogi.
 

Dodatkowo pracuje jako instruktor fitness i pomaga, aby pomóc osiągnąć uczestnikom wymarzoną sylwetkę i dobrze poczuć się w swoim ciele. 🙂 Jest pasjonatką masaży orientalnych oraz ajurwedyjskich. Prywatnie skacze ze spadochronem.
 

Nowa perspektywa naturalnego produktu rozwija się nadal miedzy naszymi działalnościami a wsparcie jakie sobie dajemy powoduje, że nie jesteśmy dla siebie konkurencją.

Współpracujemy biznesowo nad wizerunkiem produktów, tworzonych przez Zielony Zakątek. 

Kinga Chabros
Instruktorka jogi
Kinga Chabros

Jak sama Kinga pisze o sobie:


Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału Wiedzy o teatrze. Na zajęciach jogi uczę Ashtanga Joga, Animal Kids Yoga i Restorative Yoga. W swojej pracy z oddechem i mindfulness korzystam z treningu Marshy Linehan, terapii ACT, uważności Eline Snel.

Współpracuję w Fundacją Marka Kamińskiego i jestem certyfikowaną trenerką Metody Biegun.


Jestem instruktorką yogi i prowadzę zajęcia od 15 lat.  W pracy z ciałem wykorzystuje techniki masażu tajskiego i oddech.  “Zacznij od dania sobie uwagi. Nawet jest to co teraz czujesz nie jest piękne, lekkie, radosne. Tym bardziej potrzebujesz tej chwili, by pobyć w ciszy i akceptacji, którą czasem sobie daje w momentach zwątpienia. To tak niewiele, a tak dużo daje”.