Kurs masażu Lomi Lomi Fizjo

zapisz się
Anżelina Ratajczak certyfikowany trener TUS

Lomi Lomi Fizjo bo Lomi Lomi nui, to masaż terapeutyczny, więc powstaje masaż Lomi Lomi Nui/ Fizjo . To masaż, który łączy w sobie hawajską technikę pracy z ciałem, szacunek i holistyczne widzenie człowieka oraz precyzję.

 

Odkąd masuje, zgłębiam też wiedzę o anatomii oraz czytam o człowieku i jego naturalnych systemach. Nauczyłam się rozpoznawać co w ciele się dzieje poprzez dotyk i uważność, samo masowanie poprzez automasaż i dużo przeczytanych książek. Najbardziej fascynuje mnie limfa, która poruszona daje tak wspaniałe rezultaty.

 

Na kursie dzielę się wszystkimi „sekretami” technicznymi, uczę, jak czuć napięcia w ciele, jak zadbać o własne ciało tak, żeby nie bolało nawet po całym dniu masowania 😉

Czego możesz spodziewać się po kursie ?

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osoby, która szuka nowych umiejętności i chcą pracować z dotykiem i ciałem.

 

Dla osób, które już coś masowały i chcą pogłębić swoją wiedzę o znajomość hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui / Fizjo albo dla tych, którzy chcą masować rodzinę, znajomych.

 

Uczymy się 5 dni. To jest czas, który poświęcam tylko Tobie i skupiam się na przekazywaniu wiedzy i techniki krok po kroku.

 

Spotykamy się codziennie od poniedziałku do piątku, 5 dni na których nauczysz się wszystkiego co jest Ci potrzebne do tego aby masować.

 

Jeśli nie masz przestrzeni w tygodniu to rozkładamy kurs na dwa intensywne weekendy.

Najczęściej zadawane pytania

3000 + koszty zakwaterowania jeśli jesteś przyjezdna/y.

Umawiam się indywidualnie z każdym zainteresowanym.

Żeby zaklepać sobie termin potrzebna jest bezzwrotna zaliczka w wysokości 500 zł.

Tak. Podpisuję się własnym nazwiskiem i możesz iść wykonywać masaż Lomi Lomi Nui / Fizjo.

Zadzwoń do mnie, napisz maila albo sms - nie zawsze mogę odebrać. Na pewno się z Tobą skontaktuję. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie KONTAKT.